06.02.2018

Благоевград

ПРОТОКОЛ № 237 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

1. ЕТ "ГЕОРГИ ЦЕКЛЕОВ"

2. "МОТАУТО - ДОКЛЕВ" ЕООД

3. "ГЕРГИНИН" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

ХАТИДЖЕ МЕХМЕД КАРАФЕИЗ

B

Издържал

1

2

АНДОН ГЕОРГИЕВ ДОНЕВ

C

Неявил се

2

НЕЯВИЛ СЕ

3

АЛИШ МУСАФОВ ПАШОВ

B

Издържал

1

ГРЕШНО ИМЕ В ПРОТОКОЛА

4

ЛЮБОМИРА ЙОРДАНОВА НАЙДЕНОВА

B

Издържал

3

ПРОТОКОЛ № 238 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

1. "ПЕТРА КАР - 2008" ООД

2. "ДИРЕКОВ" ЕООД

3. "ГЕРГИНИН" ЕООД

4. "МОБИЛЕ - 2010" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

ЛИЛИ СТРАХИЛОВА ГЛАВЧЕВА

B

Издържал

1

2

КРЪСТЮ ДИМИТРОВ УНДЖИЕВ

B

Издържал

2

3

РУКИЕ АЛИШОВА БИКОВА

B

Издържал

3

4

ДИМИТЪР ЕМИЛОВ ГОЦЕВ

C

Неиздържал

4

ПРОТОКОЛ № 239 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

1. ЕТ "РУШАН ЗЕЙНЕВ"

2. "СУАБ - СБА - КЛОН ПЕТРИЧ" ЕООД

3. "ВЕЛКО ВЕЛКОВ - 66" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

ИСМЕТ ИСМЕТОВ ДЖИНДЖИЕВ

B

Издържал

1

2

ПЕТЪР ЕМИЛОВ ДОБРИНКОВ

B

Неявил се

2

НЕЯВИЛ СЕ

3

АТИДЖЕ ЮСЕИНОВА ИМАМОВА

B

Неиздържал

1

4

ДИМИТЪР СИМЕОНОВ ЕРМЕНКОВ

C

Издържал

3

ПРОТОКОЛ № 240 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

1. "БОБИ - АН - 2013" ЕООД

2. "ДИРЕКОВ" ЕООД

3. "МОТАУТО - ДОКЛЕВ" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

КИРИЛ ИВАНОВ ТЕРЗИЕВ

C

Издържал

1

2

ПЕТЪР АНГЕЛОВ ВЪЛЧЕВ

C

Издържал

2

3

АСПАРУХ ЖИВКОВ КАРАДАКОВ

C

Издържал

3

ПРОТОКОЛ № 241 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

1. "АУТО ВЕСИ 9" ЕООД

2. "АВС - Е" ЕООД

3. "МЕЛ - И - КАР" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

РАДОСТИН КАРАМФИЛОВ БАРУТЧИЕВ

B

Издържал

1

2

ИГОР КОЗОВСКИ

C+E

Издържал

2

3

ВЕНЕЛИН РАЛИНОВ КУЙБИШЕВ

C

Издържал

3

4

СТОЯН СТОЯНОВ ГОГОВ

B

Издържал

1

ПРОТОКОЛ № 242 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

1. "СУАБ - СБА - КЛОН БЛАГОЕВГРАД" ЕООД

2. "АУТО ВЕСИ 9" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

КРУМ СТОЯНОВ НИКОЛОВ

B

Издържал

1

2

АТАНАСКА СТОЯНОВА СТАЙКОВА

B

Издържал

2

3

МАРИОС ЕМИЛОВ СЕРАФИМОВ

B

Издържал

1

4

РАДОСЛАВ ВАСИЛЕВ БЕЛЕМЕЗОВ

B

Издържал

1

ПРОТОКОЛ № 243 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПРАКТИЧЕСКИ ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: РУМЕН КОСТАДИНОВ ДЮЛГЕРОВ

1. "МЕКУШИН-УШЕВ" ООД

2. ''ВАЛЕНТИ АУТО'' ЕООД

3. "ВЛАДИ КАР 2" ЕООД

4. "ЛЕЙДИ АУТО" ЕООД

5. "СУАБ - СБА - КЛОН БЛАГОЕВГРАД" ЕООД

6. "ЗЛАТЕВ 2012" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

НИКОЛАЙ БОРИСЛАВОВ ДЖУПАНОВ

B

Неиздържал

1

2

ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ЗЛАТКОВ

B

Издържал

2

3

ХРИСТО НИКОЛАЕВ ИЛИЕВ

B

Неиздържал

3

4

ГЕРГАНА ДИМИТРОВА МАЛЧОВА

B

Издържал

4

5

НИКОЛАЙ РУМЕНОВ ЯВАШЕВ

B

Издържал

5

6

САФЕТ ШАБАН МУСТАКЛИ

B

Издържал

6

ПРОТОКОЛ № 244 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПРАКТИЧЕСКИ ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

1. "АВТО - ЛАЗ" ЕООД

2. "ВЕЛКО ВЕЛКОВ - 66" ЕООД

3. "АВТОЦЕНТЪР ВАНИВА" ООД

4. "АВС - Е" ЕООД

5. "СЕКУЛОВ  КАР" ЕООД

6. "СУАБ - СБА - КЛОН БЛАГОЕВГРАД" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

МАРТИН ХРИСТОВ МИЛЕНКОВ

B

Неиздържал

1

2

ТОДОР САШОВ КОРУНЧЕВ

C+E

Издържал

2

3

НАТАША ГЕОРГИЕВА ЗЛАТАНОВА

B

Издържал

3

4

ГЕОРГИ СЛАВЕВ КОСТАДИНОВ

D

Неиздържал

2

5

ЛИЛИЯ ВЕРНЕР ТАСЕВА

B

Издържал

4

6

САШО МИЛАНОВ МАДЖИРОВ

B

Издържал

5

7

АВУШКА МУСА СТАРКОВА

B

Издържал

6

ПРОТОКОЛ № 245 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПРАКТИЧЕСКИ ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: РУМЕН ВАСИЛЕВ МАНЧЕВ

1. ЕТ "ГЕОРГИ ЦЕКЛЕОВ"

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

АНГЕЛ ЯКИМОВ БУЧКОВ

C

Издържал

1

2

ЮЛИАН ДИМИТРОВ ЖУЛЬОВ

C

Издържал

1

3

РЕДЖЕП МУСТАФА ШАХИН

B

Неиздържал

1

4

ЕЛЕОНОРА НИКОЛАЕВА МИНКОВА

B

Неиздържал

1

5

ДЖЕМАЛ МЕХМЕД БАЧЕВСКИ

B

Неиздържал

1

6

РЕДЖИ МУСА ШАРАНСКИ

B

Неиздържал

1

7

МУРТАЗА ШЕФКЕТ КАРАФЕИЗ

B

Неиздържал

1

8

МУСА МЕХМЕД ИЛАНСКИ

B

Неиздържал

1

ПРОТОКОЛ № 246 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПРАКТИЧЕСКИ ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: МИТКО АТАНАСОВ ГЕОРГИЕВ

1. "ЕКСПРЕС - В" ООД

2. "МОБИЛЕ - 2010" ЕООД

3. "ЕКСПРЕС - В" ООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

КИРИЛ ДИМИТРОВ ЯНУДОВ

C

Издържал

1

2

ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

C+E

Издържал

2

3

КАЛИН ИВАНОВ СЕРАФИМОВ

C

Издържал

3

4

МИХАИЛ БОРИСЛАВОВ ЛАЗАРОВ

C+E

Издържал

2

5

ДИАНА МАРИЯНОВА ТАНЕВА

B

Неиздържал

1

6

АНЖЕЛА ИЛИЕВА НИКОЛОВА

B

Неиздържал

1

Бургас

ПРОТОКОЛ № 205 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПРАКТИЧЕСКИ ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

1. "МАРИНА - Т" ЕООД

2. "АВТО АС - 1" ООД

3. ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО МЕХАНОЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА

4. "МОСКОВ - М- АУТО" ЕООД

5. "АВТО ШАНС 77" ООД

6. ЕТ "КИРИЛ ДИМИТРОВ БЪЧВАРОВ"

7. "ДМЖ - ЖЕЛЕВИ АУТО" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

ФАТМЕ САЛИМ ОСМАН

B

Издържал

1

2

КРАСИМИРА ГЕОРГИЕВА КАБАИВАНОВА

B

Неиздържал

2

3

СТОЯН ВАЛЕНТИНОВ УЗУНОВ

B

Неиздържал

3

4

ДЕНИС РАМАДАН ХАСАН

B

Неиздържал

4

5

СВЕТЛА ДИМИТРОВА МАНОЛОВА

B

Издържал

5

6

СИЛВИЯ ИВАНОВА ДЖОНЕВА

B

Издържал

5

7

ГАНКА МЛАДЕНОВА ДИМИТРОВА

B

Неиздържал

6

8

МЮМЮН МЕХМЕД САР

B

Издържал

4

9

СТЕФАН АСЕНОВ КОЙЧЕВ

B

Издържал

7

10

ДОБРОМИР НИКОЛАЕВ КОСТУРОВ

B

Издържал

2

ПРОТОКОЛ № 206 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПРАКТИЧЕСКИ ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: АСПАРУХ ИВАНОВ МИЗОВ

1. "ЕМИ - КАР" ЕООД

2. "ДИНАМО ДИА" ЕООД

3. "ТАНЕВИ 2011" ЕООД

4. "ДРАЙВЪРС УИСДЪМ" ЕООД

5. "АУЦ МОНИ" ООД

6. "ДМЖ - ЖЕЛЕВИ АУТО" ЕООД

7. "УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - ВОЛАН" ЕООД

8. ЕТ "АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС"

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

БОЙЧО ЗЛАТКОВ ЗЛАТАНОВ

B

Издържал

1

2

ИРЕНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА

B

Издържал

2

3

ФАТМЕ АЛИ КЯМИЛ

B

Издържал

3

4

ХЮСЕИН МУСТАФА ХЮСЕИН

B

Неявил се

3

НЕЯВИЛ СЕ

5

АНДЖЕЛА АНТОНОВА ПАВЛОВА

B

Издържал

4

6

ИВЕЛИНА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА

B

Неявил се

5

НЕЯВИЛ СЕ

7

ИВАН ИВАНОВ МИНЕВ

B

Неиздържал

2

8

СТАНИСЛАВ НИКОЛАЕВ СВЕТИЕВ

B

Издържал

6

9

ЛИДИЯ СЕРГЕЕВНА ПОДОЛЯН

B

Издържал

7

10

ДАНЧО ТОДОРОВ ХРИСТОВ

B

Неиздържал

8

ПРОТОКОЛ № 207 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ТОДОРКА МИТЕВА ДЯНКОВА

1. "МАРИЕЛА - ПОПОВИ" ЕООД

2. "МАРИЕЛА - ПОПОВИ" ЕООД

3. "ТОНИ - 71" ЕООД

4. "ЕЛИТ АУТО 1" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

СТОЯН ИВАНОВ АПОСТОЛОВ

C+E

1

НЕДОПУСНАТ

2

МИЛЕНА ЯНКОВА ЩЕРЕВА

B

Неиздържал

2

3

АТАНАС КРАСИМИРОВ ТРИФОНОВ

B

Издържал

2

4

КОСТАДИНКА ХРИСТОВА ЧАКАЛОВА

B

Издържал

1

5

ХАККЪ ДЖЕМИЛ КОНАЛИ

C+E

Издържал

3

6

ИВЕЛИНА ГРОЗЕВА ДЕНЕВА

B

Издържал

4

7

ИВАН РУСКОВ ТАНЕВ

C+E

Издържал

3

ПРОТОКОЛ № 208 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ТОДОРКА МИТЕВА ДЯНКОВА

1. "МАРИНА - Т" ЕООД

2. ЕТ "АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС"

3. ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО МЕХАНОЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА

4. ЕТ "АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС"

5. "УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

ГЕРГАНА ТАНЕВА ВАСИЛЕВА

B

Издържал

1

2

РУСИ МИХАЙЛОВ АЛЕКСИЕВ

B

Издържал

2

3

ЯНКО ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ

B

Издържал

3

4

ЛЮБЕН ХРИСТОВ ИЛИЕВ

B

Неиздържал

4

5

СТАНИСЛАВА СТОЯНОВА ТЕРЗИЕВА

B

Издържал

5

6

ГАЛИНА ЕМИЛОВА ЙОРДАНОВА

B

Издържал

1

7

ПЛАМЕН ПРОДАНОВ ВОДЕНИЧАРОВ

B

Издържал

5

ПРОТОКОЛ № 209 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ТОДОРКА МИТЕВА ДЯНКОВА

1. ЕТ "АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС"

2. "ДРАЙВЪРС УИСДЪМ" ЕООД

3. "МАРИНА - Т" ЕООД

4. "АВТО ХИТ 77" ЕООД

5. ЕТ "НИКИ - КРАСИМИР НЕНЧЕВ"

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

БОЖИДАР ХРИСТОВ АЛЕКСИЕВ

B

Неиздържал

1

2

КРИСТИСТИЯН ЗЛАТЕВ ЗЛАТЕВ

B

Издържал

2

ГРЕШНО ИМЕ В ПРОТОКОЛА

3

ВЕЛИЧКА ГЕОРГИЕВА ИЛИЕВА

B

Неиздържал

3

4

АЙШЕ РАМАДАН ОСМАН

B

Издържал

4

5

ЛЮБОМИР МИТКОВ ДИМИТРОВ

B

Издържал

1

6

АЛИ МУСТАФА АХМЕД

B

Неиздържал

1

7

НИКОЛАЙ ТОМОВ ТОМОВ

B

Издържал

5

ПРОТОКОЛ № 210 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ТОДОРКА МИТЕВА ДЯНКОВА

1. "УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС" ЕООД

2. "УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС" ЕООД

3. "АВТОДИСК" ЕООД

4. "УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС" ЕООД

5. "АВТО АС - 1" ООД

6. "ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

СИЛВИЯ АСЕНОВА ЯНЕВА

B

Издържал

1

2

ХРИСТИНА АТАНАСОВА ХРИСТОВА

B

Неиздържал

2

3

АНДРИАН ВЕСЕЛИНОВ АНДРЕЕВ

C

Издържал

3

4

ГИНКА СЕРГЕЕВА ОСМАН

B

Издържал

4

5

ИЛИЯН СИМЕОНОВ КАБАКЧИЕВ

B

Издържал

5

6

ГЮЛСУМ КАДИР АПТУЛА

B

Издържал

6

ГРЕШНО ИМЕ В ПРОТОКОЛА

7

БИСТРА ТОШКОВА МИНЧЕВА

B

Издържал

4

ПРОТОКОЛ № 211 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ТОДОРКА МИТЕВА ДЯНКОВА

1. "ДДД КОМЕРС - 2011" ЕООД

2. "ИВОНТИ" ЕООД

3. ЕТ "АВТОШАМПИОН - ДОЙЧО ПЕЕВ"

4. "ДДД КОМЕРС - 2011" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

ГИНКА ЦОНЕВА РАДЕВА

B

Издържал

1

2

КАЛИН ЧАНКОВ ЖЕКОВ

C

Издържал

2

3

ХРИСТО ИВАНОВ БАЕВ

C

Неиздържал

2

4

МИЛЕНА АТАНАСОВА БОГДАНОВА

B

Неиздържал

3

5

ЛЮБОМИР АНТОНИЕВ ПЕТРОВ

B

Неявил се

3

НЕЯВИЛ СЕ

6

ВИКТОР АНТОНОВ АСЕНОВ

B

Издържал

1

7

ИСКРЕН ВАЛЕНТИНОВ ХРИСТОВ

B

Издържал

4

ПРОТОКОЛ № 212 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ТОДОРКА МИТЕВА ДЯНКОВА

1. "ПАНАЙОТОВИ - АУТО" ЕООД

2. "АВТОИНС - 4" ООД

3. "АВТОИНС - 4" ООД

4. "ДРАЙВЪРС УИСДЪМ" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

ДИАНА НИКОЛОВА ФЕЗИЕВА

B

Издържал

1

ГРЕШНО ИМЕ В ПРОТОКОЛА

2

МАРИЯ ИВАНОВА ДОЙЧЕВА

B

Неиздържал

1

3

СВЕТОСЛАВ ТОДОРОВ БОГОВ

B

Издържал

2

4

ВЕЛИНА МИТКОВА МИТЕВА

B

Неиздържал

1

5

АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ ПЕТКОВ

B

Неиздържал

3

6

СТАНИСЛАВ ЕНЧЕВ РАДЕВ

C

Издържал

4

7

ПЕТКО РАНГЕЛОВ ТОТИН

C

Издържал

2

ПРОТОКОЛ № 213 / 06.02.2018

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЕОРЕТИЧЕН ИЗПИТ ЗА ПРИДОБИВАНЕ

НА ПРАВОСПОСОБНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ТОДОРКА МИТЕВА ДЯНКОВА

1. "АУЦ МОНИ" ООД

2. "УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - ВОЛАН" ЕООД

3. "ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС" ЕООД

4. "АВТО ХИТ 77" ЕООД

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

КАТЕГ.

ОЦЕНКА да/не

* №

ЗАБЕЛЕЖКА

1

КАРОЛИНА СЛАВКОВА СИМЕОНОВА

B

Издържал

1

2

ИВАН ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ

B

Издържал

2

3

САЛИМ ХАЛИЛ САЛИМ

B

Издържал

3

4

МЕХМЕД ФЕРХАН ПЮСКЮЛЮ

B

Издържал

3

5

ПЛАМЕН КРАСЕНОВ ГИНКОВ

B

Издържал

3

6

АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПЕТРОВ

B

Издържал